KONST / Litografier / Färglitografi 9741322
nr 974 1322
Karl Gustaf KG Nilson
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, KG (Karl Gustaf) Nilson (f. 1942), 75/150, signerad, 2007, motivet: diameter 17 cm
Karl Gustaf KG Nilson, svensk målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 17 augusti 2015
kl 20:58:28
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Karl Gustaf KG Nilson
Läs mer om Karl Gustaf KG Nilson